IFMSA-Poland

Szpital Pluszowego Misia to jeden z projektów prowadzonych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny.

Rada Osiedla Chojny-Dąbrowa

Przedszkole ściśle współpracuje z Radą Osiedla na rzecz rozwoju środowiska lokalnego. Współpraca ta nie tylko pozwala na kształtowanie postaw obywatelskich u najmłodszych, ale również jest dla nas cennym wsparciem finansowym.

Stowarzyszenie "Otwarte drzwi"
Nasze przedszkole przystąpiło jako partner do Stowarzyszenia Wspierania i Rozwoju Edukacji "OTWARTE DRZWI", którego celem jest prowadzenie działalności oświatowo-wychowawczej, społeczno-kulturalnej i charytatywno-opiekuńczej.Za pośrednictwem stowarzyszenia możecie Państwo przekazać 1% podatku bezpośrednio dla naszej placówki wpisując w poz. 124 Waszego PITU 37  numer KRS: 0000272264. Jako cel szczegółowy 1% należy w poz.126 umieścić nazwę przedszkola PRZEDSZKOLE MIEJSKIE 102. To dzięki Państwa pomocy możemy uzyskać dodatkowe fundusze na rozwój przedszkola, a tym samym rozwój dzieci.

Uniwersytet Łódzki - Wydział Nauk o Wychowaniu
W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do projektu Poznać - Zrozumieć - Doświadczyć, realizowanego przez Katedrę Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu >Społecznego. Funkcję opiekuna praktyk dla studentów Wydziału Nauk o Wychowaniu kształcących się na kierunku pedagogika w zakresie specjalności wychowanie przedszkolne pełnią nauczycielki: Bogumiła Gara , Halina Brodziak.

SZLACHETNA PACZKA

Głównym jego celem jest uwrażliwienie dzieci na pomoc potrzebującym. Zachęcamy do dzielenia się tym, co mamy. Dzięki różnorodnym akcjom organizowanym na terenie przedszkola pozyskujemy środki finansowe dla dzieciaków z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Przedszkoliada - Ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym.

APSIKOWO - animacja ruchowo-kreatywna dzieci,  zajęcia taneczne dla dzieci.

Dom Kultury, ul. Siedlecka  - instytucja otwarta na inicjatywy dzieci.

Babcie w locie z dziadkiem - grupa łódzkich pasjonatów literackich, którzy prezentują swoje wiersze i opowiadania w formie występów dla dzieci.

ROYAL APPLE - jest największa firmą w Polsce zajmującą się produkcją soków jabłkowych dzięki czemu w bardzo szybkim czasie zdobyła miano lidera soków tłoczonych. Jako stabilna, prężnie rozwijającą się firma umożliwiam wiele dróg rozwoju oraz gwarantuje dobre warunki zatrudnienia.

SANTE - firma Sante jest liderem na rynku zdrowej żywności i żywności funkcjonalnej w Polsce. Misją firmy Sante jest produkowanie zdrowej żywności najwyższej jakości i promowanie zdrowego stylu życia poprzez edukowanie konsumentów w zakresie wiedzy o zdrowym odżywianiu.