Wycieczka Grupy Żółtej
Wycieczka do siedziby Stowarzyszenia Klubu Byłych Żołnierzy Wojsk Powietrzno-Desantowych „Czerwone Berety”
Podczas wizyty miały okazję poznać historię polskich spadochroniarzy, zobaczyć mundury, wyposażenie wojskowe oraz liczne pamiątki związane ze służbą wojskową. Największe zainteresowanie wzbudziły eksponaty, które można było obejrzeć z bliska, a także ciekawe opowieści gospodarzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem przybliżyli dzieciom codzienność żołnierzy. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania i z zaciekawieniem słuchały przygotowanych historii. Wycieczka była nie tylko interesującą lekcją historii i patriotyzmu, ale również okazją do rozwijania wiedzy o naszym kraju oraz szacunku dla osób pełniących służbę wojskową. Dziękujemy gospodarzom za serdeczne przyjęcie i niezapomniane wrażenia. ️
g

