Koncert muzyczny "Lato, lato, lato"
Mali słuchacze nie tylko wsłuchiwali się w rytmy z różnych stron świata, ale również aktywnie uczestniczyli w muzycznych zabawach. Spotkanie było pełne radości, energii i wspólnego muzykowania, a dzieci mogły przekonać się, jak wielką moc mają rytm i dźwięk. To była piękna lekcja muzyki, która na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. ️

