Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podziękowania

♥  1% Dyrektor i Rada Pedagogiczna serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy podarowali 1% podatku z roku 2021 na rzecz naszego przedszkola. Pozyskana tą drogą kwota to 2795 zł.  Pieniądze w całości zostały przeznaczone na doposażenie przedszkola - w sali I zostały zmienione rolety, dokupione stoliki do dwóch sal. Dziękujemy. 

Dziękujemy Rodzicom, Opiekunom, Znajomym, którzy zagłosowali na nasz projekt "Ogród Przedszkolny w Przedszkolu Miejskim nr 102" w Budżecie Obywatelskim 2022. Tym razem niestety również się nie udało, spróbujemy za rok :)

♥ Dziękujemy Rodzicom za sfinansowanie oraz zakup iglaków do ogrodu przedszkolnego (tuje). Zostaną posadzone wzdłuż ogrodzenia:)

Składamy wielkie podziękowania dla Wszystkich z Państwa, którzy wsparli akcję 1% dla PM 102, rozliczając PIT 2019. Przy współpracy ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi dla naszej placówki wpłynęła suma: 2524,25 zł. Kwota została całkowicie wydatkowana na potrzeby dzieci, przedszkola - zakupiliśmy do każdej z grup głośniki bezprzewodowe JBL (5 sztuk) oraz do ogrodu przedszkolnego metalową huśtawkę wahadłową firmy AVIS. W tym roku, jeśli oczywiście również i z Państwa pomocą w ramach 1% uda się zebrać właściwe fundusze, planujemy dalsze doposażenie ogrodu w sprzęt stały. Mamy nadzieję, że się uda.

 Dziękujemy Rodzicom dzieci z Grupy Czerwonej za trud i zaangażowanie oraz wsparcie, pomoc w Świątecznym Jarmarku Mikołajkowym.

BUDŻET OBYWATELSKI

 Serdecznie dziękujemy na Państwa głos, wsparcie w akcji Budżet Obywatelski 2019/20. Tym razem się nie udało, będziemy jednak próbować dalej, w kolejnych edycjach :)